Biorezonans dla dzieci w Warszawie

W Instytucie Biorezonansu Alter Medicus w Warszawie zajmujemy się diagnostyką i terapią przy użyciu nowoczesnych metod biorezonansowych. Naszą ofertę kierujemy także do najmłodszych, gdyż dzieci tak samo często jak dorośli zmagają się z różnymi dolegliwościami i schorzeniami o charakterze przewlekłym. Terapia biorezonansowa dla dzieci zaliczana jest do medycyny alternatywnej. Dzięki niej można skutecznie pozbyć się wielu problemów takich jak: uciążliwego kataru siennego i innych objawów alergii, a także pasożytów w jelitach czy boreliozy. Wielką zaletą tej terapii jest fakt, iż nie stanowi ona żadnego zagrożenia dla zdrowia, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych czy komplikacji, a także jest całkowicie bezbolesna i bezinwazyjna.

W jaki sposób działa biorezonans?

Biorezonans jest niekonwencjonalną metodą diagnostyczną oraz leczniczą, która może być wykorzystywana w różnych schorzeniach. Wykorzystuje on zjawisko elektromagnetyzmu. Każda komórka żywych a nawet martwych organizmów wytwarza fale elektromagnetyczne w określonych przedziałach częstotliwości. Biorezonans działa falami elektromagnetycznymi o określonej częstotliwości na miejsca, w których występują w organizmie człowieka szkodliwe patogeny.

Urządzenie biorezonansowe emituje drgania rezonansowe, które oddziałują na chemiczne połączenia w makromolekułach patogenów. Przy odpowiedniej intensywności wibracje te, choć dla ludzi całkowicie niewyczuwalne, sprawią, że chemiczne połączenia zostaną zerwane, w wyniku czego dojdzie do śmierci patogenu. Największym atutem terapii biorezonansowej jest to, że usunięcie patogenów następuje bez żadnej szkody dla organizmu człowieka. Biorezonans nie wywołuje też żadnych skutków ubocznych.

W jakich sytuacjach warto skorzystać z biorezonansu dla dzieci?

Biorezonans dla dzieci to nieinwazyjna metoda leczenia alternatywnego, która może być łączona z tradycyjnymi formami leczenia farmakologicznego. Urządzenie Trikombin wykorzystywane w naszym Instytucie to najnowsze osiągnięcie technologii. Nie emituje ono już szkodliwego pola elektromagnetycznego, które mocno obciążało pacjenta ładunkami, tak jak w przypadku wcześniejszych aparatów (Mora, Bicom lub innych). Biorezonans dla dzieci to metoda, której głównym założeniem jest praca tylko czystymi częstotliwościami, w celu usunięcia z organizmu patogenów odpowiedzialnych za rozwój choroby.

Terapia biorezonansowa wykazuje dużą skuteczność w przypadku m.in. takich schorzeń jak: astma, alergie, borelioza, zapalenie zatok czołowych i szczękowych, depresja, bezsenność, migreny, choroby jelit, grzybice, zaburzenia hormonalne. Odczulanie biorezonansem przynosi satysfakcjonujące efekty, dlatego jest polecane dzieciom zmagającym się z alergiami. Jest także doskonałą pomocą dla osób mających problemy z koncentracją, wzrokiem lub borykających się z chorobami skórnymi (np. trądzikiem, atopowym zapaleniem skóry czy łuszczycą). Jeżeli chcesz szybko pomóc swojemu dziecku, nie obciążając jego organizmu kolejnymi preparatami chemicznymi, skorzystaj z terapii biorezonansowej!