O Instytucie Alter Medicus

polokrag
arrow
leaf
leaf2

Szkolimy się regularnie w Monachium u samego twórcy Trikombinu® – Alana Baklayana, naukowca, naturopaty i autora wielu książek, m.in. książki wydanej w języku polskim „Pasożyty, prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie”.

O Instytucie Alter Medicus

Kim są terapeuci Instytutu Biorezonansu

Jesteśmy naturopatami oraz certyfikowanymi bioterapeutami. Mieliśmy zaszczyt w 2019 roku odbyć hospitację w niemieckej Klinice Naturopatii pod okiem samego Alana E. Baklayana.

Co roku bierzemy udział osobiście w zjazdach szkoleniowych w Monachium, zdalnych sesjach szkoleniowych, aktualnych konferencjach biorezonansowych oraz wdrażamy systematycznie do naszej pracy najnowsze odkrycia z zakresu medycyny bioinformacyjnej.

Nasz Instytut wyposażony jest we wszystkie dostępne innowacyjne testy DTS oraz najnowszej generacji anteny zwiększające kilkukrotnie efekty terapii. Pracujemy zgodnie z systemem samego Alana Baklayana, łącząc terapie częstotliwościowe z zaleceniami naturopatycznymi oraz ewentualną dodatkową pracą z zapperem w domu, tak aby całościowo i indywidualnie wspierać każdego klienta, który pojawi się w Instytucie.

Współpracujemy z Akademią Częstotliwości w Monachium omawiając na bieżąco trudne przypadki i stosując się do wskazówek, pochodzących od terapeutów z 20-letnim doświadczeniem z kliniki Alana Baklayana.

O Instytucie Alter Medicus
O Instytucie Alter Medicus
O Instytucie Alter Medicus

Kim jest twórca Trikombinu?

Alan E. Baklayan to niemiecki naturopata, naukowiec oraz autor wielu książek, m.in. książki wydanej w języku polskim „Pasożyty, prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie”. Jest twórcą obecnie najnowocześniejszego urządzenia biorezonansowego na świecie Trikombin® oraz byłym współtwórcą oprogramowania popularnych urządzeń Bicom. Od ponad 30 lat prowadzi własną klinikę terapii naturalnych w Monachium, w której pomaga osobom docierającym do niego z całego świata stosując terapie częstotliwościowe.

Oprócz swojej praktyki naturopatycznej prowadzi i naucza w jednej z najstarszych i odnoszących największe sukcesy szkół Kung Fu w Monachium.

Co odróżnia Trikombin od klasycznego biorezonansu?

W roku 2011 Alan Baklayan odkrył rewolucyjną metodę, która umożliwia klientowi wyładować z siebie wszystkie jego dysharmonijne drgania – antenę Tesla. W rezultacie własne częstotliwości ciała mogą się ponownie zharmonizować, a ciało powraca do samoregulacji.

Wiele niepotrzebnych i szkodliwych ładunków oddziałuje na organizm i psychikę, których nie jest on w stanie przetworzyć. To nieuchronnie prowadzi do chronicznych dolegliwości i wyczerpania. Ładunek to kumulujące się obciążenie lub informacja na poziomie fizycznym, psychicznym lub wielu innych poziomach naszego ciała. Każda toksyna środowiskowa, zanieczyszczenie powietrza, czynniki stresowe, jak i każde obciążenie organizmu wynikające z dzisiejszego tempa życia wytwarza ładunek (napięcie). Toksyny środowiskowe mają inny ładunek niż ich otoczenie, co oznacza, że pozostają one w organizmie jako składy. Dotyczy to również smogu elektrycznego i wszystkich innych pól zagrażających zdrowiu. W osteopatii za ładunki uznaje się np. urazy fizyczne i psychiczne, które odkładają się w tkance.

Nie tylko w osteopatii, w wielu innych procedurach terapeutycznych, takich jak np. psychokinezjologa czy biofeedback, istotnym elementem w powrocie do zdrowia jest wyładowanie negatywnych obciążeń (oczyszczenie się).

Alan Baklayan odkrył fakt, że granice dotychczasowych metod rezonansu leżą w tym, że klientowi podczas terapii zostają zaaplikowane (wgrane) ładunki w celu zneutralizowania jego obciążeń. Jest to proces, który wymaga od klienta włożenia własnej energii, której on często (szczególnie w przypadku osób chorych przewlekle) nie posiada.

Antena Tesli poraz pierwszy umożliwiła terapię częstotliwościami nie obciążając pacjenta dysharmonijymi negatywnymi ładunkami i fakt ten zasadniczo odróżnia metodę TRIKOMBIN od klasycznych procedur biorezonansu.

O Instytucie Alter Medicus
O Instytucie Alter Medicus

Najnowsza antena Tesli z fraktalami

W roku 2020, na ostatnim Kongresie dotyczącym zastosowań terapii częstotliwościowej i regulacyjnej organizowanym co roku w Monachium, Alan Baklayan zaprezentował najnowsze osiągnięcia z dziedziny terapii biorezonansowej, m. in. nową i ulepszoną antenę – która łączy w sobie technologię Tesli z fraktalami. Dzięki 12 wbudowanym antenom i ponad 7000 wbudowanym fraktalom – nie tylko skuteczność terapii, ale również głębokość oddziaływania wzrosła kilkukrotnie.

Wraz z nowym wynalazkiem otworzyły się także nowe perspektywy w leczeniu chorób autoimmunologicznych. Jest to wielki postęp w technologii.
W Instytucie Biorezonansu ALTER MEDICUS wdrażamy wszystke nowe rozwiązania technologiczne na bieżąco, aby skutecznie i komplekosowo wspomagać zdrowie.

Seria wywiadów z Alanem Baklayanem w języku angielskim: https://trikombin.com/en/interview-zum-trikombin-mit-co-van-twillert/

Zobacz jak działa TRIKOMBIN®

Szkolimy się regularnie w Monachium u samego twórcy Trikombinu® – Alana Baklayana, naukowca, naturopaty i autora wielu książek, m.in. książki wydanej w języku polskim „Pasożyty, prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie”.