Test Biorezonansowy

polokrag
arrow
leaf
leaf2

Diagnostyka biorezonansowa w Warszawie

W naszym Instytucie Alter Medicus oferujemy pacjentom nowoczesną formę diagnostyki wykonywaną przy pomocy biorezonansu magnetycznego. Biorezonans jest jedną z szeroko stosowanych metod wykrywania i leczenia różnych chorób oraz problemów zdrowotnych w medycynie niekonwencjonalnej. Wykorzystuje on wibracje elektromagnetyczne, które są generowane przez każdy organizm. Drgania chorych narządów i tkanek są odmienne od tych, które są charakterystyczne dla zdrowego organizmu ludzkiego, dlatego zostają one od razu namierzone i wychwytywane. Również każdy grzyb, pasożyt, bakteria czy wirus ma swoje ściśle określone wibracje. Namierzając je, specjalista może szybko rozpocząć odpowiednią terapię.

Dzięki testom biorezonansowym można wykryć tysiące różnych stanów chorobowych takich jak np.: alergie, przewlekłe stany bólowe, infekcje o różnym podłożu, problemy w funkcjonowaniu układu nerwowego, zaburzenia ze strony układu pokarmowego, problemy skórne, a także przewlekłe schorzenia (np. cukrzycę, astmę czy nadciśnienie). Nawet jeśli choroba jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju i nie daje jeszcze żadnych objawów klinicznych, diagnostyka biorezonansowa pomoże ją wykryć. Dzięki tak wczesnej diagnozie można podjąć odpowiednie kroki zapobiegawcze lub lecznicze i nie dopuścić do dalszego rozwoju dolegliwości. Testy te są całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne, dlatego można je wykonywać nawet u najmłodszych pacjentów.

Test Biorezonansowy

Na czym polega test biorezonansowy?

Test biorezonansowy  Trikombin® w naszym Instytucie opiera się na wstępnym przebadaniu całego organizmu. Jest to bardzo dokładny i kompleksowy pomiar częstotliwości drgań elektromagnetycznych wytwarzanych przez organizm ludzki.

Metoda ta pozwala na dokładne określenie stanu funkcjonowania całego organizmu, wskazując na blokady i zaburzenia w pracy komórek, narządów i układów (stany zapalne, przewlekłe, reakcje alergiczne, nietolerancje oraz ewentualne niedobory).

Poprzez zdiagnozowanie głównych obciążeń patogennych (pasożytniczych, bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych i innych) docieramy do przyczyn złego samopoczucia i chorób. Wykrywamy również możliwy potencjał do zmian chorobowych na długo przed pojawieniem się objawów i dolegliwości. Diagnostyka biorezonansowa jest najlepszą znaną dotychczas formą diagnozowania przedklinicznego (wykrywanie chorób zanim wywołają one objawy kliniczne).

Test biorezonansowy to metoda nieinwazyjna i nie narusza powłoki skórnej pacjenta.

Po wykonaniu badania przygotowujemy plan całościowej terapii, indywidualnie dostosowany do każdej osoby pojawiającej się w naszym Instytucie.

Jakie są wskazania do wykonania testu biorezonansowego?

Testy biorezonansowe są polecane, w celu zbadania:

  • ogólnego stanu zdrowia oraz funkcjonowania organizmu,
  • niepokojących objawów fizjologicznych: swędząca skóra, wypadanie włosów, dolegliwości przewodu pokarmowego, ból żołądka, wzdęcia, skurcze brzucha, szumy w uszach i wiele innych,
  • problemów z koncentracją, problemów z zasypianiem, częstego budzenia się w nocy,
  • poczucia stałego zmęczenia, braku witalności, braku motywacji,
  • niepokojących objawów emocjonalnych: lęki, depresja, zmiany w nastroju,
  • słabej odporności, częstych infekcji, problemów z zatokami,
  • stanów zapalnych różnego pochodzenia (kości, pęcherz, nietrzymanie moczu),
  • złego samopoczucia spowodowanego nadmierną ilością toksyn (alopatyki, metale ciężkie, toksyny poszczepienne).

 

Testy biorezonansowe pomagają także w przypadku wielu innych dolegliwości. Są również przeprowadzane, aby potwierdzić występowanie chorób takich jak: borelioza, atopowe zapalenie skóry, zespół jelita drażliwego, alergie, łuszczyca i wiele innych. Warto udać się na test biorezonansowy także wtedy, aby dokładnie przebadać siebie lub swoich bliskich pod kątem obciążeń pasożytniczych, bakteryjnych czy wirusowych.