Usługi

polokrag
arrow
leaf
leaf2
Test Biorezonansowy

Test Biorezonansowy Warszawa

Test biorezonansowy na urządzeniu Trikombin® w naszym Instytucie opiera się na wstępnym przebadaniu całego organizmu. Jest to bardzo dokładny i kompleksowy pomiar częstotliwości drgań elektromagnetycznych wytwarzanych przez organizm ludzki.

Terapia Biorezonansowa

Terapia Biorezonansowa Warszawa

Terapia biorezonansowa jest gałęzią medycyny naturalnej, która paradoksalnie wykorzystuje osiągnięcia nowoczesnej technolgii – to niezwykła metoda o szerokich możliwościach zastosowań. Bardzo istotnym faktem jest, iż nie wpływa ona negatywnie na nasz organizm i nie niesie ze sobą żadnych powikłań. Może być ona stosowana równolegle z tradycyjnym leczeniem farmakologicznym, a także używana w celu szeroko zakrojonej profilaktyki zdrowia.

Domowa Terapia Biorezonansowa

Domowa Terapia Biorezonansowa Warszawa

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, jesteśmy przeszkoleni przez Akademię Zastosowań Częstotliwości w Monachium w efektywnym stosowaniu i odpowiednim włączeniu do terapii przenośnego urządzenia biorezonansowego tego samego producenta. Terapię na urządzeniu Trikombin® można połączyć z mini urządzeniem biorezonansowym Zapperem Diamond Shield do zabiegów w domu i tym samym znacznie przyspieszyć lub podtrzymać efekt terapii.