Naturalne oczyszczanie jelit za pomocą biorezonansu

Jelita często są określane w naszym organizmie jako „drugi mózg” i ma to swoje uzasadnienie. To w końcu w nich wytwarzane jest około 90 procent serotoniny, czyli hormonu szczęścia! Dlatego też dobrze zadbane i oczyszczone jelita uchronią nas nie tylko przed poważnymi problemami zdrowotnymi, ale również przed gorszym nastrojem, lękami, a nawet depresją. To jelita są odpowiedzialne w dużej mierze za produkcję witamin oraz za usuwanie resztek pokarmowych. To w nich występuje także układ nerwowy i są one jednym z głównych miejsc, gdzie przyswajane są substancje odżywcze i produkowane enzymy trawienne. Jest to więc niesamowicie potrzebny i ważny organ, o który należy dbać, by przez długi czas cieszyć się zdrowiem i siłami witalnymi.

Jak zbudowane są jelita?

Jelita są częścią przewodu pokarmowego – odgrywają bardzo ważną rolę w naszym organizmie. Jak już wspomnieliśmy, dochodzi w nich do wielu funkcji, takich jak trawienie, wchłanianie witamin, minerałów, cukrów, białek, tłuszczy oraz leków. Produkowane są też końcowe elementy przemiany materii. Ponadto swoje miejsce w nich mają bakterie probiotyczne, które odpowiadają za naszą odporność i trawienie. W jelicie grubym dochodzi również do wtórnej resorpcji, czyli do wchłaniania wody i składników mineralnych, co kończy się formowaniem stolca.

Jelita centralnym organem regulującym immunologię

Jelita jako jedne z najważniejszych organów w naszym organizmie,  odpowiadają za regulowanie układu immunologicznego. Znajduje się w nich system limfatyczny, kępka Peyera, która stanowi aż 60 procent wszystkich grudek limfatycznych w naszym ciele. Niestety, kiedy jelita są bardzo obciążone poprzez fermentację przyjmowanego pożywienia, dochodzi do nasycenia układu limfatycznego, a jego wydolność gwałtownie zaczyna się zmniejszać. Następnie obciążenia wnikają przez ściany jelit do układu limfatycznego, żylnego oraz do wątroby, co powinno być dla nas swoistym alarmem! Oczywiście taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca, ale jeśli już do niej dopuścimy, to niezwłocznie powinniśmy odbudować i odtruć jelita. Najskuteczniejszą i najszybszą metodą, jest pomoc biorezonansu, a szczególnie innowacyjnych programów na urządzeniu Trikombin.

Naturalne metody odtruwania i oczyszczania jelit

Najtańszą i bardzo skuteczną drogą oczyszczania jelit, jest przede wszystkim post, którego zbawienne działanie zostało ostatnio na nowo odkryte. W połączeniu z obfitym piciem herbat ziołowych, z których niektóre również działają przeciwpasożytniczo, jest to najbardziej naturalna forma oczyszczania jelit. Jeśli chcemy należycie dbać o swoje jelita, to powinniśmy przynajmniej raz w roku, najlepiej w okresie wiosennym lub jesiennym przeprowadzać taki post.

Innym dobrym sposobem jest hydroterapia okrężnicy. Daje ona bowiem nie tylko świetne efekty oczyszczające jelita, ale działa również antypasożytniczo.  Godną polecenia jest także kuracja Graya, która daje efekt przeczyszczający. Niezależnie od kuracji, powinno się dodatkowo wprowadzić program oczyszczania jelit na bazie ziól. Pionierem jest tutaj koper włoski, czyli najlepszy i naturalny środek do leczenia wzdęć i skurczów brzucha. Nie bez przyczyny jest tak chętnie podawany już niemowlętom. Działa znakomicie na żołądek, co przy osłabieniu jelit jest niezmiernie ważne. Jak więc należy stosować taką terapię?

  • Pijmy 1,5 łyżeczki kopru włoskiego zalanego dwiema szklankami gorącej wody w ciągu dnia.
  • Każdego dnia (przez okres około trzech tygodni) przyjmujmy kapsułki enzymatyczne, np. Digestizym.
  • Do terapii warto dodać również kapsułki Cascara Sagrada lub Frangula (kruszyna pospolita, która jest znakomita przy zatwardzeniach, osłabieniu jelita grubego i jest znanym antyhelmintykiem – środkiem przeciw robakom obłym). Taki środek powinniśmy przygotować na bazie dwóch łyżeczek kruszyny pospolitej, zalanych dwiema szklankami zimnej wody. Cały napar powinniśmy odstawić na 12 godzin do naciągnięcia, a następnie pić przez cały dzień.

To jednak nie wszystko. Dzisiaj mamy również do dyspozycji jeszcze jedną innowacyjną metodę oczyszczania jelit – zdecydowanie najszybszą i najbardziej skuteczną, ponieważ bazującą na najwyższej technologii – terapię biorezonansową Trikombin, która pozwala odpowiednio aktywować czynności jelit i całkowicie pozbyć się wszelkich złogów. To właśnie za pomocą innowacyjnych programów na jelita, pobudzamy wszelkie funkcje odtruwające oraz przeprowadzamy głębokie oczyszczanie. Przed poddaniem się terapii warto również przez dwa dni spożywać wyłącznie kiszoną kapustę i marchew, które posiadają działanie oczyszczające i antypasożytnicze. Dzięki takiemu połączeniu efekty metody będą szybkie i niesamowite, nawet w przypadku zakażenia pasożytami i innymi toksynami.

Udostępnij wpis:

Facebook
Twitter
Linkedin
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.