Trikombin

polokrag
arrow
leaf
leaf2

Terapia biorezonansowa w Warszawie z zastosowaniem
nowoczesnego biorezonansu Trikombin

Zapraszamy do Instytutu Biorezonansu Alter Medicus w Warszawie na terapię biorezonansową. Pracują u nas certyfikowani bioterapeuci oraz naturopaci dokładnie przeszkoleni przez samego twórcę Trikombinu oraz Akademię Zastosowań Harmonicznych Częstotliwości w Monachium. Terapia biorezonansowa niesie za sobą wiele korzyści. Można stosować ją na różne schorzenia u osób w każdym wieku. Biorezonans dla dzieci to bardzo efektywna forma terapii, która może pomóc w przypadku wielu przewlekłych schorzeń nawet u najmłodszych pacjentów. Może być prowadzona profilaktycznie albo jako skuteczne dodatkowe leczenie wykorzystywane najczęściej jako uzupełnienie tradycyjnego leczenia farmakologicznego.

Na czym polega terapia biorezonansowa?

Biorezonans magnetyczny to jedna z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie metod diagnostyki i terapii medycyny alternatywnej. Podstawą działania biorezonansu są wibracje elektromagnetyczne. Choć nie jest to metoda uznana naukowo, to jej skuteczność potwierdzają sami pacjenci zmagający się z różnymi chorobami. Podczas terapii biorezonansowej na chemiczne połączenia w makromolekułach patogenów działają fale elektromagnetyczne. Są one wprowadzane w drgania rezonansowe, w efekcie których dochodzi do zerwania chemicznych połączeń, a więc do usunięcia patogenu. Cały proces jest całkowicie bezpieczny dla organizmu człowieka i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Dzięki terapii biorezonansowej można skutecznie zwalczać szkodliwe dla ludzkiego organizmu patogeny bez konieczności zażywania antybiotyków, substancji przeciwgrzybiczych, przeciwpasożytniczych czy innych substancji chemicznych, które nigdy nie są całkowicie obojętne dla zdrowia. W naszym Instytucie mamy do dyspozycji najnowsze osiągnięcie technologiczne — biorezonans Trikombin, służący zarówno do diagnostyki, jak i terapii biorezonansowych. Trikombin bazuje na osiągnięciach i rozwiązaniach technologicznych starszych urządzeń biorezonansowych typu Bicom lub Mora. Co więcej, jest ich nowoczesną i ulepszoną wersją. Wszystkie proponowane przez nas terapie są nieinwazyjne i bezbolesne, można je przeprowadzać nawet u noworodków, seniorów, osób z rozrusznikiem serca oraz w wyjątkowych sytuacjach u kobiet w ciąży.

 

Jakie choroby mogą być leczone przy użyciu terapii biorezonansowej?

 

Terapia biorezonansowa może być wykorzystywana do leczenia wielu schorzeń. Stosuje się ją np. do leczenia: objawów alergii, astmy, zapalenia zatok, boreliozy, nerwic, depresji, migren, wysokiego ciśnienia, chorób skórnych (np. trądziku czy łuszczycy), schorzeń układu trawiennego oraz jelit, zapaleń stawów i kości, chorób układu krążenia, zaburzeń koncentracji, chorób wątroby, wirusowego zapalenia wątroby A, B, C, D i innych.