Czy osoby małoletnie mogą być poddawane badaniu biorezonansem?

Biorezonans to podstawowa metoda diagnostyki i terapii, wykorzystywana w naturoterapii, która zaliczana jest do medycyny alternatywnej. Testy biorezonansowe są niezwykle szczegółowe, dzięki czemu pomagają wykryć wiele problemów zdrowotnych i schorzeń. Wskazują zawsze bezpośrednio na źródło choroby, a więc można na ich podstawie wdrożyć odpowiednią terapię biorezonansową, która jest zawsze indywidualnie dopasowywana do potrzeb pacjenta. Leczenie jest więc celowane i wyróżnia się najwyższą skutecznością. Biorezonans jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nie wywołuje żadnych powikłań ani skutków ubocznych, a na dodatek jest bezbolesny. Dzięki temu jest to doskonała metoda diagnostyczna i lecznicza dla nieletnich, a nawet bardzo małych dzieci.

Co sprawia, że biorezonans może być stosowany nawet u najmłodszych dzieci?

Biorezonans to świetna metoda diagnostyczna, dzięki której można m.in. wykryć wszelkie obciążenia pasożytnicze, bakteryjne czy wirusowe, a także różnego rodzaju alergie. Testy biorezonansowe mogą być wykonywane zarówno u dorosłych, jak i seniorów oraz dzieci. Jeżeli test przeprowadzany jest sprzętem najnowszej generacji Trikombin nie ma ryzyka, że na organizm pacjenta będzie oddziaływało szkodliwe pole magnetyczne. To innowacyjne urządzenie umożliwia bowiem przeprowadzenie badania i terapii bez potrzeby obciążania pacjenta dysharmonijnymi negatywnymi ładunkami, co jest nowością w dziedzinie biorezonansu. Dzięki temu, iż na organizm badanej osoby nie oddziałuje prąd, można realizować testy oraz terapie nawet u osób z rozrusznikiem serca, kobiet w ciąży, seniorów i dzieci, a nawet noworodków.

Zarówno badanie, jak i sama terapia wyróżnia się brakiem stwierdzonych skutków ubocznych oraz powikłań. Cała procedura jest całkowicie bezbolesna, dzięki czemu nawet małe dzieci znoszą ją bardzo dobrze. Podczas testu biorezonansowego nie jest naruszana powłoka skórna pacjenta. Badanie przeprowadzane jest w pozycji siedzącej. Pacjent trzyma w dłoniach zrobione z metalu zakończenia urządzenia, dzięki którym możliwe jest wykonanie pomiaru. Specjalista przeprowadzający test wykrywa wszelkie patogeny oraz problemy zdrowotne, a nawet zakłócenia w działaniu poszczególnych organów czy układów na poziomie komórkowym.

Udostępnij wpis:

Facebook
Twitter
Linkedin
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.