Czy badanie biorezonansowe ma charakter bezinwazyjny?

Biorezonans to metoda diagnostyczna i lecznicza zaliczana do medycyny naturalnej. Wyróżnia się wysoką skutecznością działania, a jego wielką zaletą jest całkowite bezpieczeństwo dla zdrowia pacjenta. Badania i terapie biorezonansowe nie niosą za sobą żadnych negatywnych konsekwencji zdrowotnych, są bezbolesne i nie wywołują powikłań. Zastosowanie nowoczesnego sprzętu niemieckiego Trikombin umożliwia przeprowadzenie takich badań nawet u bardzo małych dzieci (poniżej 3 roku życia), seniorów, osób z rozrusznikami serca, a nawet w wyjątkowych przypadkach u kobiet w ciąży, co było niemożliwe przy pomocy aparatów starszej generacji (np. Bicom czy Mora).

Na czym polega badanie biorezonansowe?

Badania biorezonansowe to szybki i skuteczny sposób na wykrycie wszelkich problemów zdrowotnych oraz rozpoznanie ich przyczyny. Testy te są podstawą do przeprowadzenia terapii biorezonansowej, która pomaga pozbyć się wielu chorób. Podczas badania biorezonansowego specjalista, wykorzystując do tego urządzenie Trikombin, dokładnie bada cały organizm pacjenta, dokonując precyzyjnego pomiaru częstotliwości drgań elektromagnetycznych przez niego generowanych.

Każdy organizm nawet tak mały, jak bakteria, grzyb, wirus, pasożyt czy inny patogen bytujący w ludzkim ciele emituje drgania o ściśle określonych częstotliwościach. Porównując częstotliwość drgań organizmu ludzkiego do odmiennych drgań wykrytych podczas testu biorezonansowego, specjalista od razu identyfikuje problem. Wyniki badania są dostępne od razu po jego wykonaniu, dzięki czemu można bezzwłocznie wdrożyć odpowiednie leczenie. Najlepszą decyzją jest podjęcie terapii biorezonansowej, która szybko doprowadza do śmierci patogenów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu drgań o odpowiedniej częstotliwości, które nie są szkodliwe dla ludzkiego organizmu, natomiast skutecznie niszczą chemiczne połączenia w makromolekułach wykrytych patogenów.

Jakie są największe zalety badań biorezonansowych?

Dzięki badaniom biorezonansowym można błyskawicznie wykryć źródła różnych chorób oraz problemów zdrowotnych. Testy tego typu umożliwiają zdiagnozowanie różnych schorzeń czy alergii jeszcze zanim pojawią się ich pierwsze objawy. Są one całkowicie bezbolesne i odbywają się bez naruszania powłoki skórnej pacjenta. Tak jak terapia biorezonansowa, tak i badanie biorezonansem ma charakter nieinwazyjny, dzięki czemu jest to proces całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Udostępnij wpis:

Facebook
Twitter
Linkedin
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.