Pasożyty

polokrag
arrow
leaf
leaf2

Biorezonans — niezawodny sposób na pozbycie się pasożytów

W naszym Instytucie w Warszawie oferujemy pacjentom możliwość skorzystania z innowacyjnej metody diagnostycznej i terapeutycznej — biorezonansu magnetycznego. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, który wyróżnia się wysoką skutecznością działania. Urządzenie Trikombin, na którym pracujemy, nie ma sobie równych, co stale potwierdzają nam pacjenci, którzy korzystali z innych sprzętów. Jego działanie opiera się na dawnych rozwiązaniach technologicznych, zastosowanych w takich urządzeniach jak Bicom, Mora i innych, wychodząc daleko poza ich zakres. Pozwala szybko i w bezpieczny sposób wykryć różne choroby i problemy zdrowotne, a następnie je wyeliminować. Biorezonans na pasożyty w Warszawie to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które podejrzewają u siebie albo swoich najbliższych obecność pasożytów i chcą się ich raz na zawsze pozbyć.

W jaki sposób biorezonans magnetyczny wykrywa, a następnie usuwa pasożyty z organizmu?

Pierwszym krokiem u osób, u których podejrzewa się obecność pasożytów w organizmie, jest przeprowadzenie testu diagnostycznego. Wykonujemy go przy pomocy innowacyjnego urządzenia Trikombin, które umożliwia nam odbieranie drgań z całego organizmu ludzkiego oraz ze wszystkich organizmów obcych, które są w danym momencie obecne w ciele pacjenta. Całe badanie jest stosunkowo krótkie, nieinwazyjne i bezbolesne, a jego wyniki są znane od razu. Test biorezonansowy pozwala wykryć ponad 100 różnych rodzajów pasożytów (np.: owsiki, tasiemce, glisty ludzkie, włosogłówki, lamblie oraz pierwotniaki), które najczęściej bytują w ludzkich organizmach.

Kiedy pasożyty zostaną wykryte, od razu można zacząć terapię biorezonansową, której celem jest usunięcie ich z organizmu pacjenta. Przy pomocy drgań o odpowiedniej częstotliwości, które ustala certyfikowany specjalista od biorezonansu, wytwarza się w ciele pacjenta bardzo niekorzystne dla pasożytów warunki. Środowisko ludzkiego organizmu staje się dla nich na tyle nieprzyjazne, że są szybko eliminowane z ciała. Biorezonans na pasożyty w Warszawie to doskonała metoda na skuteczne, bezbolesne i nieinwazyjne pozbycie się ich z organizmu.