Alergie

polokrag
arrow
leaf
leaf2

Skuteczne leczenie alergii biorezonansem w Warszawie

Jeżeli zmagasz się z alergią, zapraszamy Cię do naszego Instytutu w Warszawie, gdzie możesz skorzystać ze skutecznego leczenia alergii biorezonansem. Certyfikowani specjaliści pracujący w naszym Instytucie najpierw przeprowadzą dedykowany test biorezonansowy, a następnie wdrożą odpowiednie leczenie. Testy te pozwalają wykryć m.in. alergie pokarmowe, wziewne, uczulenia na chemię spożywczą, a także zdefiniować ich przyczynę. Można je wykonywać przez cały rok, a ich skuteczność jest niezwykle wysoka. Można dzięki nim wykryć nawet alergię w jej najwcześniejszej fazie rozwoju, której nie pokazują klasyczne testy z krwi. Badanie jest bezinwazyjne i bezbolesne, a na wyniki nie trzeba czekać, gdyż są dostępne od ręki.

Na czym dokładnie polega odczulanie biorezonansem?

W naszym Instytucie przeprowadzamy odczulanie biorezonansem w Warszawie. To bardzo skuteczna metoda, która polega na wykryciu, a następnie odwróceniu w organizmie pacjenta drgań alergenu. Antyalergiczną terapię biorezonansem można wykonywać nawet u dzieci poniżej trzeciego roku życia, co najlepiej dowodzi, że jest to całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny sposób radzenia sobie z uczuleniami. Odczulanie biorezonansem sprawia, że pacjent przestaje borykać się z problemem alergii raz na zawsze, gdyż jest to odczulenie na stałe, którego nie trzeba powtarzać w każdym sezonie. Odczulanie przeprowadzone przy pomocy biorezonansu Trikombin w naszym Instytucie to idealna metoda terapeutyczna, która sprawdza się zarówno jako główny sposób zwalczania uczuleń, jak i element uzupełniający tradycyjne formy leczenia.

Dzięki zastosowaniu odczulania biorezonansem można raz na zawsze pozbyć się m.in.: kataru siennego, alergii pokarmowych i wziewnych, pokrzywki, grzybic jelit, atopowego zapalenia skóry, astmy oskrzelowej oraz innych rodzajów uczuleń.