Jakie możliwości dają aparaty biorezonansowe Trikombin?

Biorezonans to metoda wykrywania i leczenia wielu chorób oraz problemów zdrowotnych, która z roku na rok zdobywa na całym świecie coraz większe rzesze zwolenników. Jej duża popularność wynika przede wszystkim z wysokiej skuteczności terapii oraz całkowitego bezpieczeństwa dla zdrowia pacjentów. Terapia biorezonansowa to szansa na pozbycie się różnych schorzeń i dolegliwości bez konieczności obciążania organizmu środkami farmakologicznymi, które nie są dla niego obojętne. Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie biorezonansu jest innowacyjne urządzenie Trikombin, które umożliwia przeprowadzanie jeszcze bezpieczniejszej i efektywniejszej diagnostyki oraz leczenia.

Czym charakteryzuje się aparat Trikombin?

Trikombin powstał po ponad 15 latach doświadczeń i prób. Jego twórcą jest znany i ceniony na całym świecie niemiecki naturopata i naukowiec — Alan Baklayan. Wcześniej pracował on przez wiele lat, współtworząc oprogramowanie do urządzeń biorezonansowych Bicom, dzięki czemu miał dużą wiedzę z zakresu biorezonansu. Trikombin jest innowacyjnym aparatem przeznaczonym do wykonywania kompleksowej diagnostyki oraz terapii biorezonansowej. W celu wykrycia chorób i nieprawidłowości zdrowotnych, a następnie ich leczenia, wykorzystuje on częstotliwości swoiste dla pacjenta, tzw. wibracje zharmonizowane lub odwrócone lub też posługuje się przenoszeniem informacji ze specjalnie przygotowanych ampułek, z których odbierane są częstotliwości i przenoszone na pacjenta.

Największą nowością, która została wprowadzona do urządzenia Trikombin, jest znaczne zwiększenie zakresu stosowanych częstotliwości drgań: od 0,000001 Hz do 36 MHz. Dzięki temu terapeuta może jeszcze skuteczniej leczyć swoich pacjentów. Jednym z głównych zastosowań częstotliwości na najwyższym poziomie (do 36 Mhz) jest terapia boreliozy i niejednokrotnie z nią powiązanych wirusów, takich jak np. wirus Epsteina-Barr, które potrafią ukryć się głęboko w komórkach. Jest to jeden z powodów, dlaczego terapie przeprowadzane przy użyciu tego nowoczesnego aparatu są skuteczniejsze aż od 5 do 21 razy od terapii realizowanych przy pomocy starszych urządzeń, tzn. Bicom, Mora czy innych. Są też od nich bezpieczniejsze, gdyż przez pacjenta podczas testów i terapii nie przepływa prąd sieciowy ani nie jest on narażony na oddziaływanie szkodliwego pola magnetycznego. Dzięki temu na takie leczenie mogą zdecydować się osoby z rozrusznikami serca, seniorzy, a nawet dzieci poniżej 3. roku życia.

To wspaniały sposób na pozbycie się np. takich schorzeń jak: alergie, zapalenia zatok, borelioza, nerwica, depresja, nawracające migreny, wysokie ciśnienie, pasożyty, grzybice, reumatoidalne zapalenia stawów i kości, choroby układu krążenia, problemy ze wzrokiem czy wirusowe zapalenia wątroby.

Udostępnij wpis:

Facebook
Twitter
Linkedin
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.