Jak Trikombin zmienił oblicze technologii biorezonansu?

Biorezonans jest metodą wykorzystywaną od lat w medycynie alternatywnej. Wykorzystuje on fale elektromagnetyczne do leczenia różnych stanów chorobowych. Opiera się na założeniu, że wszystkie żywe istoty emitują energię i energią tą można się posługiwać, aby przywrócić równowagę w organizmie. Biorezonans jest stosowany do leczenia oraz łagodzenia objawów wielu schorzeń i dolegliwości, począwszy od bóli różnego pochodzenia, poprzez infekcje, alergie, aż po ciężkie choroby autoimmunologiczne. Jest to bezpieczna i nieinwazyjna opcja leczenia dla wielu osób.

Czym jest Trikombin?

Trikombin to nowoczesne urządzenie wykorzystywane zarówno podczas diagnostyki, jak i terapii leczniczych dokonywanych przy użyciu częstotliwości zharmonizowanych. To innowacyjne urządzenie potrafi wychwycić wszelkie zakłócenia działania organów wewnętrznych, nawet jeśli widoczne są one tylko na poziomie komórkowym. Badanie biorezonansowe polega na precyzyjnym pomiarze drgań poszczególnych układów i narządów. Wszelkie nieprawidłowości w działaniu organów wewnętrznych są przez pacjentów odczuwane jako uciążliwe lub bolesne dolegliwości. Dzięki zastosowaniu urządzenia Trikombin można je trafnie zdiagnozować, a następnie usunąć. 

Zakres częstotliwości aparatu Trikombinu wynosi od jednej milionowej (czyli 0,000001) Hz do 36 MHz. To bez porównania więcej niż w przypadku klasycznych urządzeń biorezonansowych, które działają w zakresie od 1 Hz do 250 kHz. Urządzenie to powstało dzięki głębokiej wiedzy z zakresu fizyki i fizyki kwantowej. Wykorzystuje opatentowane systemy pomiarowe, zapewniając najwyższą skuteczność diagnozowania oraz leczenia. Mierzenie drgań poszczególnych narządów i układów to doskonały sposób na przeprowadzenie całkowicie bezinwazyjnej, a więc bezpiecznej dla zdrowia diagnostyki. 

Dzięki temu, iż w Trikombinie nie występuje szkodliwe pole magnetyczne, a podczas pracy przez aparat ani przez pacjenta nie przepływa prąd sieciowy, zarówno testy biorezonansowe, jak i terapie biorezonansowe z wykorzystaniem tego innowacyjnego urządzenia mogą być przeprowadzane u osób w każdym wieku (nawet u seniorów, osób z rozrusznikiem serca i dzieci poniżej 3. miesiąca życia).

Stosując Trikombin, zwalczane są prawdziwe przyczyny, a nie tylko odczuwalne skutki różnych schorzeń. Terapia biorezonansowa z użyciem tego aparatu charakteryzuje się najwyższą skutecznością oraz bezpieczeństwem. Nie stwierdzono bowiem występowania żadnych skutków ubocznych, a sama terapia jest bezbolesna i nieinwazyjna. Na jej efekty nie trzeba też długo czekać, najczęściej są one widoczne już po pierwszej wizycie.

Udostępnij wpis:

Facebook
Twitter
Linkedin
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.