Co to jest Zapping i jak powstał Zapper?

Co to jest Zapping?

Każda forma życia posiada własne unikalne spektrum częstotliwości.

Pod koniec lat 80-tych dr Hulda Clark odkryła podczas testów bioenergetycznych, że wszystkie żywe istoty i substancje organiczne posiadają pewien zakres częstotliwości. Do tych badań wykorzystała generator częstotliwości, który potrafił wygenerować dokładne dowolne częstotliwości elektryczne.

Poprzez proste zjawisko rezonansu była w stanie stwierdzić, że dany organizm – np. bakteria – przy ustawionej danej częstotliwości generatora, rezonuje tylko we własnym specyficznym zakresie pasma, np. bakteria ta zaczyna rezonować przy 99 kHz i kończy na 101 kHz.

Dzięki odkryciu częstotliwości rezonansowych organizmów powstała zupełnie nowa i przyszłościowa forma terapii, którą dr Hulda Clark nazwała Zappingiem. Za pomocą drgań o odpowiednio dobranej częstotliwości można uszkadzać strukturę patogenów biologicznych takich jak bakterii, wirusów, pasożytów czy też grzybów, jaki i patogenów chemicznych – substancji toksycznych, a co za tym idzie ostatecznie wyeliminować je z organizmu.

Dzięki generatorowi częstotliwości, osłabiony organizm ludzki, w którym układ odpornościowy nie  jest w stanie poradzić sobie z obciążeniami biologicznymi i toksynami, może teraz zostać skutecznie oczyszczony i pobudzony do działania.

Historia powstania zappera

Pierwsze urządzenie elektroakupunkturowe zostaje stworzone przez prof. dra Rogera de la Fuye (1890–1961)

W latach 1945 – 1950 dr R. Rife pracuje z generatorem częstotliwości do walki z patogenami (patrz: Barry Lines, Leczenie raka, które zadziałało)

W 1950 dr Reinhold Voll rozpoczyna rozpowrzechniać elektroakupunkturę według Voll’a

Około 1970 roku opracowano elektrostymulatory TENS (przezskórna elektryczna stymulacja nerwów)

Dr Hulda Clark

Dr Hulda Clark (1929 -2009), dyplomowyany biolog, odkryła w latach 1988/89 elektroniczny rezonans patogenów ( „Kuracja życia metodą dr Clark”, tytuł oryginału: „The Cure For All Diseases”).

W swoich książkach mówi o związku między obciążeniami pasożytami a ciężkimi chorobami, i opracowała w tym celu urządzenie testowe, tzw. synchrometr. Poprzez reakcję rezonansową na określone częstotliwości w ciele synchrometr trafiał na ślad skumuluwoanych w ciele substancji toksycznych (np. pochodzących z kosmetyków, żywności produkowanej przemysłowo lub innych produktów codziennego użytku), a także szeroką gamę wirusów, bakterii, pasożytów i grzybów. Według dr Clark gromadzą się one w narządach i mogą powodować poważne choroby przewlekłe.

Według jej teorii wspomniane zanieczyszczenia i pasożyty „zdradzają się” poprzez mierzalną reakcję rezonansową na „swoją” określoną częstotliwość. Wyżej wymienione częstotliwości (patogeny np. pasożyty) można osłabić przez lekką stymulację elektryczną za pomocą zappera, urządzenia, które opracowała w 1994 roku.

W swojej książce „Kuracja życia metodą dr Clark” podała ona instrukcje, jak zbudować taki zapper, a także opisuje szczegółowe informacje na temat docelowego osłabiania i usuwania zanieczyszczeń i pasożytów poprzez precyzyjną stymulację elektryczną  o określonych częstotliwościach.

Dr Clark opracowała ponadto specjalne receptury i wskazówki (kuracje oczyszczające na nerki, jelita lub wątrobę) skutecznie oczyszczające narządy wydalnicze.

Jak dr Hulda Clark sama opisuje zapping i jego działanie:  

„Terminem zappowanie (zap – z ang. slang. „zaatakować, zabić, zniszczyć” -przyp. red.) określam poddawanie zarazków działaniu prądu elektrycznego o określonej częstotliwości. Do tego zabiegu wykorzystywałam przez lata fabryczny generator (…)

W roku 1994 syn zbudował podręczny, precyzyjny generator częstotliwości z zasilaniem bateryjnym, aby przy niskich kosztach inwestycji dać każdemu możliwość zlikwidowania np. przywry jelitowej na 434 000 Hz. Kiedy przetestowałam urządzenie na jednej z własnych bakterii, okazało się,  że trzy inne szczepy promieniujące na zupełnie innych częstotliwościach również wyginęły! Nigdy wcześniej nie zaobserwowałam takiej sytuacji. Gdy dokonałam testu na innych pacjentach, wszystkie szczepy bakterii udało się usunąć, mimo że były ich dziesiątki! (…)

Trzy zabiegi pozwalają pozbyć się wszystkich intruzów. Dlaczego trzy? Pierwszy zapping zabija wirusy, bakterie i pasożyty, ale po kilku minutach pojawiają się inne. Wnioskuję, że zostają uwolnione z martwych robaków, które je wcześniej zainfekowały. Drugi zapping niszczy uwolnione wirusy i bakterie, lecz wkrótce część wirusów mnoży się ponownie. Widocznie musiały zarazić resztę pozostałych bakterii. Po trzecim zappingu nigdy nie znajduję wirusów, bakterii ani pasożytów – nawet po kilku godzinach (…)

Każdy sygnał przesunięty dodatnio, niesymetrycznie względem polaryzacji zasilania, zabija wszystkie bakterie, wirusy i pasożyty jednocześnie.”

(Kuracja życia metodą dr Clark, Tytuł oryginału: The Cure for All Diseases. Copyright (c)1995 by Hulda Regehr clark, Ph.D. N.D)

W 1998 roku dr Beck publikuje swoje wyniki badań z obszaru terapii niskimi częstotliwościami (3,92 Hz)

Alan E. Baklayan

Od roku 1985 Alan E.Baklayan pracuje jako badacz, uzdrowiciel i naturopata w Monachium. Opracował i zrewolucjonizował on działanie urządzeń biorezonansowych (twórca obecnego Trikombinu oraz zapperów Diamond Shield)

W jego książce „Pasożyty – prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie” możemy przeczytać:

„W mojej praktyce zajmuję się innym bardzo ważnym aspektem tradycyjnej medycny chińskiej. Zgodnie z jej założeniami każdy człowiek ma psychikę i życie jest mu dane po to, aby żyć zgodnie z tą psychiką, przenikać ją i, kiedy trzeba, przezwyciężać ją. Do tego potrzeba jednak energii, innymi słowami energii życiowej, witalności i ciała jako narzędzia. Dlatego tradycyjna medycyna chińska widzi swoje zadanie głównie w tym, by doprowadzać na nowo do porządku siłę życiową i witalność oraz funkcje cielesne, aby człowiek był w stanie przekształcać swoją psychikę. (…)

Jednak ostateczne uzdrowienie z choroby zależy od sposobu, w jaki człowiek w końcu przekształci swoją psychikę, i od tego, jak ta przemiana przebiega. Aby być zdolnym do jej przeprowadzenia, ważne jest, żeby wszsytko, co szkodzi sile życiowej, tzn. blokady, zostały usunięte lub zneutralizowane. Również tutaj pasożyty i toksyny środowiskowe wydają się rzeczywiście odgrywać centralną rolę, ponieważ są dwoma elementami, które mogą całkowicie zablokować siłę życiową.”

W 2006 Alan Baklayan roku odkrywa pierwsze częstotliwości TREF i w 2009 r. opracowuje kompozycję 24 częstotliwości równoważących meridiany ciała, znane jako Program Golden Stream

W 2010 roku dokonuje odkrycia „częstotliwości harmonicznych”, które wskzaują na ścisłe powiązania matematyczne wszystkich ścieżek energetycznych z funkcjami ciała

W 2012 r. Baklayan dokonuje dalszych ważnych odkryć i zmian – powstaje rewolucyjna metoda terapii wyładowań impulsowych i matrycowych oraz unikalny program Diamond Shield (trwała tarcza ochronna), oparty na wcześniej wspomnianym programie Golden Stream.

W związku z odszyfrowaniem systemu częstotliwości harmonicznych ciała mógł powstać program Diamond Shield ze znacznie dokładniejszymi częstotliwościami. Dodatkowo wszystkie częstotliwości programu Diamond Shield zostały zmodulowane przez drugą częstotliwość, stojącą w ściśle matematycznym stosunku do pierwszej. To dodatkowo zwielokrotniło skuteczność tej aplikacji.

ZAPPER DIAMOND SHIELD

Zapper Diamond Shield jest kontynuacją genialnego wynalazku dr Clark, a za razem pierwszym uniwersalnym urządzeniem generującym częstotliwości, który równoważy i reguluje cały układ meridianowy człowieka w ciągu zaledwie kilku minut. Diamond Shield łączy 120 lat badań i rozwoju w jednym, małym i poręcznym urządzeniu.

Udostępnij wpis:

Facebook
Twitter
Linkedin
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.