Biorezonans — skuteczna i bezpieczna metoda zwalczania boreliozy

W naszej klinice zajmujemy się prowadzeniem diagnostyki biorezonansowej oraz terapii biorezonansowej. To całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny sposób na złagodzenie wielu dokuczliwych objawów chorobowych, a nawet pozbycie się różnych schorzeń. Terapia metodą biorezonansu zyskuje coraz więcej zwolenników, gdyż z dnia na dzień jej skuteczność potwierdza wielu pacjentów z całego świata. Dzięki zastosowaniu biorezonansu można więc wykryć, a następnie wyleczyć wiele problemów zdrowotnych, z którymi medycyna tradycyjna nie zawsze daje sobie radę. Jedną z takich chorób jest borelioza.

Na jakiej zasadzie działa biorezonans magnetyczny?

Biorezonans magnetyczny zaliczany jest do metod z zakresu medycyny alternatywnej. W swoim działaniu urządzenie to wykorzystuje fakt, iż każdy organizm emituje specyficzne drgania elektromagnetyczne. Dotyczy to także mikroorganizmów obcych, które wywołują u ludzi różne choroby takie jak np.: bakterie, drobnoustroje, grzyby, pierwotniaki, wirusy czy pasożyty. Każda komórka ludzkiego ciała także drga w charakterystyczny sposób, dlatego, znając częstotliwość wibracji ciała ludzkiego, łatwo jest przy użyciu biorezonansu wykryć konkretne choroby. Gdy dolegliwości zostaną zdiagnozowane, można je wówczas leczyć przy pomocy harmonijnych lub odwróconych dysharmonijnych wibracji, które są generowane przez urządzenie biorezonansowe.

W jaki sposób biorezonans może pomóc przy boreliozie?

Badanie przeprowadzone w naszej klinice przy użyciu nowoczesnego aparatu do biorezonansu Trikombin pozwala sprawdzić, czy w organizmie pacjenta są obecne krętki Borrelii, a także koinfekcje i inne choroby, które często towarzyszą boreliozie, nasilając jej objawy i pogarszając jej przebieg. Całe badanie nie zajmuje dużo czasu i jest całkowicie bezbolesne. Wyniki są znane już na pierwszym spotkaniu, dzięki czemu możliwe jest podjęcie jak najszybszego leczenia.

Naszym pacjentom oferujemy możliwość skorzystania z biorezonansu na boreliozę w Warszawie, dzięki której stało się możliwe wyeliminowanie tej ciężkiej choroby. Leczenie boreliozy przy użyciu biorezonansu magnetycznego polega na dobraniu przez specjalistę odpowiedniej wartości drgań, które uszkodzą i zniszczą krętki Borelii. Wówczas zostaną one samoistnie usunięte z organizmu, który będzie mógł wrócić do zdrowia.